OBIEGÓWKA DLA STUDENTÓW UKW

Drodzy Studenci UKW!

W zakładce DO POBRANIA zamieszczona została obiegówka zaświadczająca o Waszym udziale w zajęciach X Bydgoskiego Festiwalu Nauki. 


Obiegówkę można wydrukować samodzielnie lub też będzie można odebrać ją z namiotu informacyjnego Bydgoskiego Festiwalu Nauki, mieszczącego się przed wejściem do budynku głównego UKW (ul. Chodkiewicza 30) w dniach od 22-24 maja 2019 r. 

Rezerwacje miejsc na zajęciach

W celu sprawdzenia prawidłowo dokonanych rezerwacji miejsc na zajęciach należy po zalogowaniu się na swoje konto w górnym, lewym menu strony głównej kliknąć ikonę "gwiazdki". 
W celu odświeżenia listy prosimy użyć klawiszy ctr+f5. 

Na wszystkie zajęcia, które widnieją na Państwa liście, dokonana została prawidłowa rezerwacja miejsc na wydarzenia organizowane w ramach X Bydgoskiego Festiwalu Nauki. 

 

Zapisy na zajęcia!

Zapisy na zajęcia rozpoczną się w poniedziałek, 13 maja o godzinie 12:00!

W celu dokonania zapisów należy założyć konto na naszej stronie. W związku z tym, że w zeszłym roku weszły przepisy zmieniające uregulowania dot. RODO wszystkie zeszłoroczne konta zostały skasowane, więc w tym roku należy dokonać ponownej rejestracji. 

Prześlij kartkę Bakcylowi do 13 maja 2019!

Jubileuszowa, X edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji pragniemy bardzo serdecznie zaprosić dzieci i młodzież w wieku d 3 do 15 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym
pt. „Prześlij kartkę Bakcylowi”, organizowanego przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.
To doskonała okazja do świętowania 10 urodzin Doktora Bakcyla – naszej festiwalowej maskotki i przesyłania mu życzeń.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajdą Państwo z zakładce KONKURSY. 

Stoisko na Wyspie Młyńskiej 26.05.2019 r.

Jeśli chcieliby Państwo pojawić się na naszym Pikniku Naukowo-Rodzinnym w roli wystawcy i zaprezentować swoje stoisko wystarczy zgłosić się do Biura Organizacyjnego Bydgoskiego Festiwalu Nauki - mailowo lub telefonicznie.

(mail: festiwal@festiwalnauki.bydgoszcz.pl; tel. 52 34 19 120).

Zależy nam, aby w każdym ze stoisk odbywały się gry, pokazy, zabawy i inne angażujące naszych uczestników atrakcje, więc jeśli mają Państwo pomysł jak urozmaicić nasz Piknik koniecznie zgłoście się do nas! :)