Utwórz nowe konto

Zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z siedzibą w Bydgoszczy (85-064), ul. Chodkiewicza 30.

Dane osobowe przetwarzane są w celach realizacji Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Dane mogą być udostępniane współorganizatorom Bydgoskiego Festiwalu Nauki.

Informujemy jednocześnie, że osobom, których dane są przetwarzane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania tych danych przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Podanie danych nie jest obowiązkowe, jednak ich niepodanie uniemożliwi założenie konta i realizację zadań związanych z Bydgoskim Festiwalem Nauki.

 

Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego dla celów realizacji Bydgoskiego Festiwalu Nauki oraz na ewentualne przekazanie danych pozostałym współorganizatorom Bydgoskiego Festiwalu Nauki.