Analiza składu ciała z omówieniem wyników i konsultacją

UTP
plener przed Auditorium Novum, Kaliskiego 7, 85-796, Bydgoszcz
mgr Izabela Pieczek, Studio Zdrowia
Założona liczba miejsc
Bez ograniczeń
ścieżka nauk o zdrowiu
dorośli

Dbaj o siebie i swoje zdrowie. Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dowiedz się, czy Twój sposób odżywiania jest zdrowy, ile kalorii możesz jeść bezkarnie każdego dnia, co poprawić w swojej diecie, aby czuć się doskonale.
Na evencie Studio Zdrowia proponuje bezpłatny pomiar tkanki tłuszczowej ze wskazaniem na ewentualne zagrożenia. Badanie przeprowadzane jest w ramach profilaktyki zdrowotnej i jest częścią akcji promującej zdrowy, aktywny styl życia całej rodziny.
Każda osoba, która wykona badanie, będzie miała możliwość zapisania się na dokładną bezpłatną analizę składu ciała z omówieniem wyników i konsultacją w siedzibie Studia Zdrowia przy ul. Konfederatów Barskich 7 w Fordonie.

Analiza składu ciała
Metoda ta polega na zmierzeniu oporu elektrycznego tkanek, przez które jest przepuszczany prąd o niskim natężeniu. Pomiar jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.

Dzięki badaniu dowiesz się w jakim stanie jest Twój organizm.
Uzyskasz następujące informacje:
aktualną masę ciała,
całkowitą zawartość tłuszczu,
masę mięśni,
masę kości,
nawodnienie organizmu,
wskaźnik BMI,
wskaźnik podstawowej przemiany materii BMR,
zawartość trzewnej tkanki tłuszczowej,
poznasz swój wiek metaboliczny,
metabolizm

W RAMACH EVENTU GWARANTUJEMY MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z JEDNEJ BEZPŁATNEJ WEJŚCIÓWKI NA ZAJĘCIA, KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ W STUDIO ZDROWIA, M.IN. WARSZTATÓW ODŻYWIANIA, ZAJĘĆ RUCHOWYCH /ZUMBA, LATINO SOLO, TRENING FUNKCJONALNY, GIMNASTYKA TANECZNA, BODY SHAPE, NORDIC WALKING.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Załączniki